Op Twitter heb ik het al genoemd, maar hier nog niet: Ik heb weer een baan!
Na een paar maanden thuiszitten, ga ik vanaf 1 maart weer aan de bak.
Als supportmedewerker bij een hip en jong internetbedrijf in Amsterdam. In de vacature stond: “ Geen smoesjes, echt een informele werksfeer, doch een zeer, zeer professioneel team. Het leukste bedrijf om bij te werken. “
Het zal wel wennen zijn niet meer op de fiets naar mijn werk te kunnen. Auto is geen doen (bedrijf zit in een grachtenpand en A’dam is sowieso drama qua parkeren) maar ik heb keus uit boot, bus of trein. Nog even uitzoeken wat het handigst is.
Hoe ga jij naar je werk?
Super! Van harte gefeliciteerd.
Enne… ik zou kunnen fietsen, maar ga veel te veel met de auto. Na de voorjaarsvakantie moet die fiets weer vaker gebruikt worden.
Ik ga altijd met de auto naar het werk. Op de fiets is bijna niet te doen. Maar van harte gefeliciteerd met je nieuwe baan. Ik zou overigens met de boot gaan als dat een optie is. Lekker even tot rust komen.
Leuk, gefeliciteerd! Ik moet 50 minuten met de trein trouwens (voor de auto te ver, te duur, geen parkeerplaats). Balen, die trein… Boot lijkt me wel spannend!
Gefeliciteerd 🙂
Ik ga fietsend naar mijn werk, maar zou eigenlijk ook best lopend kunnen. Schilt niet zo heel veel tijd ofzo.
Naar de meeste bedrijven ging ik op de fiets. Waren op 10 tot 22 afstand.
Ben ook jaren met de bedrijfsbus gegaan op 35km afstand.
Ook nog (te)veel met het vliegtuig naar bedrijven op 500 tot 10.000km.
En naar de laatste baas liep ik vaak omdat ik 3km tekort vond om te fietsen. In dat geval nam ik vaak boodschappen mee op de terugweg.
Van harte!!!!
Zelf ga ik met de fiets naar het werk. Het is ook maar 5 km…
Van harte!
Ik fiets elke dag in totaal 13 km. Alleen als het erg slecht weer is ga ik met de auto of bus.